Ubytování

V Sopotech najdete řadu rozličných ubytovacích zařízení, od luxusních pětihvězdičkových hotelů po apartmány a ubytování v soukromí.

Online rezervace ubytování v Sopotech
Velkou nabídku hotelů, penziónů, apartmánů i ubytování v soukromí najdete u společnosti Booking.com, která se zabývá online rezervací ubytování. Rezervace je velmi jednoduchá, probíhá v češtině, u některých ubytovacích zařízení nebudete k rezervaci ani potřebovat platební kartu. Většinu pokojů lze zaplatit až na místě při příjezdu do hotelu a v případě potřeby lze zarezervované ubytování i bezplatně zrušit (obojí je uvedeno v objednávce u jednotlivých pokojů). Najdete zde i mnoho recenzí předešlých hostů, které vám mohou pomoci ve výběru ubytování.
Zde najdete aktuální nabídku hotelů, penziónů, apartmánů a ubytování v soukromí v Sopotech

Pětihvězdičkové hotely v Sopotech
V Sopotech jsou tři pětihvězdičkové hotely, Sheraton Sopot Hotel, Sofitel Grand Sopot a Hotel Rezydent Sopot. Mimo sezónu pořídíte dvoulůžkový pokoj v některém z těchto pětihvězdičkových hotelů i za cenu okolo dvou tisíc za noc.

Sheraton Sopot Hotel stojí přímo u sopotské pláže a sopotského mola. Tento hotel nabízí ubytování v tichých pokojích s výhledem na moře nebo do parku. V hotelu je k dispozici například wellness centrem s krytým bazénem, dvě restaurace a několik barů.
Zde najdete další informace o hotelu Sheraton Sopot Hotel, včetně fotografií, recenzí a možností online rezervace

Hotel Sofitel Grand Sopot je hotel v historické budově Grand hotelu ze dvacátých let dvacátého století. Hotel se nachází jen pár kroků od sopotského mola. Hotel nabízí elegantní pokoje s luxusními interiéry s krásným výhledem na moře nebo do parku. Součástí hotelu je kasino a wellness centrum s krytým vyhřívaným bazénem, ​​posilovnou, masážním salonem a saunou.
Zde najdete další informace o hotelu Sofitel Grand Sopot, včetně fotografií, recenzí a možností online rezervace

Hotel Rezydent Sopot se nachází v centru města Sopoty, asi pět set metrů od sopotského mola.
Stylové interiéry hotelu odrážejí šarm a tradici Sopot dvacátých let dvacátého století a vytvářejí elegantní atmosféru. Hotel Rezydent má restauraci Pasjami, ve které se připravují speciality polské i evropské kuchyně a k dispozici je také kavárna Café Resto. Hotel nabízí také relaxaci ve wellness centru s finskou saunou nebo v masážním salonu.
Zde najdete další informace o hotelu Hotel Rezydent Sopot, včetně fotografií, recenzí a možností online rezervace
Čtyřhvězdičkové hotely v Sopotech

Mezi čtyřhvězdičkové hotely v Sopotech patří Hotel Sopot ve čtvrti Kamienny Potok
Zde najdete další informace o hotelu Hotel Sopot, včetně fotografií, recenzí a možností online rezervace

Hotel Sopot Marriott Resort & Spa, který leží jen padesát metrů od písčité pláže
Zde najdete další informace o hotelu Hotel Sopot Marriott Resort & Spa, včetně fotografií, recenzí a možností online rezervace

Hotel Bayjonn Boutique Hotel, který leží necelých tři sta metrů od sopotského mola
Zde najdete další informace o hotelu Hotel Bayjonn Boutique Hotel, včetně fotografií, recenzí a možností online rezervace

Hotel Haffner, který nabízí luxusní lázeňské a wellness centrum s bazénem, ​​saunou a posilovnou.
Zde najdete další informace o hotelu Hotel Haffner, včetně fotografií, recenzí a možností online rezervaceBooking.com